Praca ZAWIESZACZ DETALI

Wrocław
Dodano: 07.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3840 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: GEN. TADEUSZA BORA-KOMOROWSKIEGO 6, 51-210 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac; • wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności montażu podzespołów lub wyrobów gotowych; • ręczne sortowanie produktów lub komponentów; • przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej; • przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji; • ręczne wykonywanie prostego demontażu maszyn i urządzeń przemysłowych pod nadzorem osób wyżej wykwalifikowanych; • mycie i czyszczenie zdemontowanych podzespołów i części; • ładowanie i rozładowywanie pojazdów, ciężarówek i wózków; • czyszczenie maszyn, sprzętów i narzędzi wykorzystywanych w produkcji; Obsługa maszyn Vasca 1, Vasca 2 , Vasca 3, praca w godzinach 6-14-22-6 Kontakt z pracodawcą: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 840 do 3 840 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 3

Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, staż pracy 3 m-ce, przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji; ręczne sortowanie produktów lub komponentów; obsługi Vasca 1, Vasca 2, Vasca 3. umiejętności: przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia pracy;

Pracodawca

Nazwa: WHIRLPOOL COMPANY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU

Adres: GEN. TADEUSZA BORA-KOMOROWSKIEGO 6, 51-210 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.