Zatrudnimy sortowacza

Łężyce gm. Wejherowo
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

EKO DOLINA Sp. z o.o. w Łężycach, Al. Parku Krajobrazowego 99, 84-207 Koleczkowo, przedsiębiorstwo specjalizujące się w gospodarce odpadami zatrudni osoby na stanowisko: Sortowacz
• umowa na okres próbny 3 miesiące z docelowym zatrudnieniem na czas nieokreślony
• pełen etat
• praca zmianowa 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00 lub 6.30 – 14.30, 14.30 – 22.30
• 8 godzinny czas pracy
• zakres obowiązków: wysortowywanie surowców z odpadów dostarczanych do sortowni.
Wymagania:
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• odpowiedzialność, sumienność
• sprawność manualna
Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony
• dodatkowe benefity, a w tym między innymi:
- premia miesięczna
- coroczna nagroda na koniec roku
- świadczenia socjalne
- prywatna opieka medyczna oraz grupowe ubezpieczenie na życie
CV prosimy przesłać na adres: @ . Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez EKO DOLINA Sp. z o.o. z siedzibą w Łężycach dla potrzeb prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.