Zatrudnię terapeutę zajęciowego w DS od zaraz

Zielona Góra
Oferta opublikowana04.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Jarogniewice / Zielona Góra

Zatrudnię terapeutę zajęciowego w Domu Seniora od zaraz
Wymagania:
- wykształcenie wyższe/mile widziane kursy,szkolenia kierunkowe
- doświadczenie zawodowe z dziećmi lub osobami starszymi,
-kreatywność
- chęć do pracy.
Ogólny zakres obowiązków
- animacja czasu wolnego mieszkańców DS
- pomoc w rozwoju edukacyjnym, społecznym i fizycznym mieszkańców
- organizacja wycieczek, zabaw, urodzin, swiąt dla mieszkańców
- organizacja spotkań integracyjnych ze społecznościa lokalną i rodzinami mieszkańców
- organizacja i prowadzenie wolontariatu w DS Atrium
- opracowanie Indywidualnego Planu wsparcia dla mieszkańców
- planowanie zakupów dla mieszkańców, zagospodarowanie zieleni
- pomoc mieszkańcom w codziennych czynnościach, wyjazdach do lekarzy, załatwianiu spraw rodzinnych
Kontakt od pn. do pt. w godzinach 10.00 - 16.00.:
- osobisty: Jarogniewice 29F 66-006 Zielona Góra
- telefoniczny pod podanymi numerem telefonu 91 885 40 88
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)
wraz z nazwą stanowiska i miejscem pracy w temacie wiadomości
za pośrednictwem portalu lub osobiście

Złożone dokumenty po zakończonym procesie rekrutacji zostaną usunięte zgodnie z ustalonymi procedurami.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację CLARUM VITA z siedzibą w Jarogniewicach 29F 66-006 Zielona Góra zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fundacja CLARUM VITA z siedzibą w Jarogniewicach 29F 66-006 Zielona Góra. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.