Zatrudnię mechanika , sprzedawcę do sklepu rowerowego Łódź

Łódź / Górna
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Zatrudnię serwisanta - sprzedawcę do sklepu rowerowego w Łodzi.

Wymagania:

Zamiłowanie do branży rowerowej oraz mechaniki i to jest absolutnie nr. 1

Umiejętności techniczne i mechaniczne, analizowanie i rozpoznawanie usterek technicznych oraz szybkie rozwiązywanie problemów.

Uczciwość, Sumienność , Rzetelność.

Chęć do pracy i pogłębiania wiedzy, Brak nałogów.

Mile widziane :

Doświadczenie w branży, choć nie jest to konieczne, jeśli ktoś szybko się uczy

Najważniejsze, pozytywne nastawienie do pracy i Klienta.

Umiejętność rozmowy z klientami - indywidualne podejście do klienta, dopasowanie do jego potrzeb.

Podstawowa obsługa komputera

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

prawo jazdy kat. b

Obowiązki pracownika:

zapewnienie należytej obsługi klienta

dbanie o porządek na stanowisku pracy i w serwisie

zamawianie towarów

Zapewniamy:

Praca w dobrej i miłej atmosferze

Szybkie możliwości awansu, aż do samodzielnego prowadzenia - zarządzania sklepem i serwisem

Dodatkowe szkolenia

W pierwszej kolejności prosimy przysyłać Cv po wstępnej analizie będziemy się umawiać z kandydatami na rozmowę.

zapraszamy