zakupowiec/speclajlista od płatnosci(4500 PLN netto, orzeczen

Niepołomice
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Firmy STEON Sp Z OO oraz KONTAKT OCHRONA Sp Z OO zatrudnią osobę , która zajmie się uczestniczeniem w procesie zakupów, tworzenia zapytań ofertowych, nawiązywaniem i utrzymaniem relacji z dostawcami oraz będzie zajmować się miękką windykacją .Jesteśmy firmą świadczącą usługi ochrony i sprzątania. Miejscem pracy będą Niepołomice.

Opis stanowiska:

Wyszukiwanie nowych dostawców oraz utrzymywanie relacji z obecnymi dostawcami firmy (głównie hurtownie)

Udział w tworzeniu zapytań ofertowych na potrzeby firmy (wstępne rozeznanie rynku, skierowanie zapytań ofertowych, negocjacje w zakresie warunków zakupów)

Samodzielne monitorowanie rynku z zakresu branży ochrony i utrzymania czystości w celu znalezienia nowych rozwiązań na rynku dla naszej branży i optymalizowania kosztów

Miękka windykacja należności (telefoniczne zachęcanie klientów do terminowych płatności) a w dalszym etapie kompletowanie i kierowanie dokumentów do kancelarii prawnej

Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oczekujemy:

Znajomości procesów dokonywania zakupów

Komunikatywności i posiadania łatwości do nawiązywania relacji z ludźmi

Umiejętności organizacji pracy

Zaangażowania w wykonywane obowiązki

Znajomości pakietu Microsoft Office

Umiejętności negocjacyjnych

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok

Umiejętności planowania pracy własnej

Samodzielności

Odpowiedzialności i rzetelności i umiejętności analitycznych

Oferujemy :

wynagrodzenie na umowę o pracę (pełen etat) w wysokości 4242 PLN brutto + umowa zlecenie za obowiązki wykonywane na rzecz naszej drugiej spółki. W sumie podstawa wynagrodzenia to na okresie próbnym 4000 PLN netto. Po okresie próbnym wynagrodzenie 4500 PLN netto.

• rodzinną i życzliwą atmosferę, pozbawioną korporacyjnego „ładu”,

• stanowisko pracy dostosowane do Twoich potrzeb

• niezbędne narzędzia pracy.

• szkolenie, pomoc i wsparcie zawsze kiedy będzie ci potrzebne

dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej i ubezpieczenia grupowego (wszystko po okresie próbnym)

Zatrudnimy osoby niepełnosprawne z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności ze stopniem:

• ZNACZNYM (mile widziane schorzenia specjalne, tj.: 01-U, 02-P, 04-O, 06-E),

• UMIARKOWANYM (mile widziane schorzenia specjalne, tj.: 01-U, 02-P, 04-O, 06-E),