WYCHOWAWCA W OŚRODKU SZKOLENIA I WYCHOWANIA W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH

Ząbkowice Śląskie
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Cukrownicza 8, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: -PROWADZENIE I ORGANIZOWANIE DZIAŁAŃ OPIEKUŃCZO- WYCHOWAWCZYCH -REALIZOWANIE PLANU PRACY DYDAKTYCZNEJ I OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ OŚRODKA ORAZ ZWIĄZANYCH Z NIM ZADAŃ, ITP.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: GODZ. PRACY: 09:00-21:00 21:00-09:00 poniedziałek -niedziela 40 godzin tygodniowo

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Data zakończenia: 02.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pracodawca

Nazwa: DOLNOŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY WE WROCŁAWIU

Adres: Cukrownicza 8, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV + uprawnienia