USTAWIACZ MASZYN - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Nowa Sól
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Agencja Zatrudnienia HERSTER poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WTRYSKAREK

miejsce pracy: Okolice Nowej Soli

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie!!
- stabilne zatrudnienie w systemie czterobrygadowym - praca 13-15 dni w miesiącu, w oparciu o umowę o pracę
- indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko,
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia

OPIS STANOWISKA PRACY:
- bieżąca kontrolę części pod względem jakościowym,
- zgłaszanie odchyleń jakościowych;
- utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,

Jeśli masz doświadczenie jako operator wtryskarek i chęci do pracy, to właśnie CIEBIE poszukujemy!

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: @ w tytule maila wpisując: „operator wtryskarek”;
więcej informacji pod numerami telefonów: +48 789 - pokaż numer telefonu -
Aplikacje przyjmujemy do wyczerpania oferty.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi w/w kryteria.
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HERSTER Sp. z o.o. w celu realizacji niniejszej rekrutacji. Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i wiem, że przysługuje mi prawo do jej odwołania w każdym czasie i dowolnej formie, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO).