Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dobrydział 6, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Prace proste na produkcji przy przetwarzaniu mięsa oraz pakowaniu, wymagana dobra sprawność fizyczna z uwagi na konieczność wykonywania pracy w pozycji stojącej, przemieszczanie się oraz dokładność i rzetelność, zamiłowanie do porządku i dyscypliny pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie 168 godz. x27,70

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 30.04.2024

Data zakończenia: 29.04.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: dobra kondycja fizyczna, dobra organizacja pracy, umiejętności manualne

Pracodawca

Nazwa: GOLDEN GRANT SERVICE SP. Z O.O.

Adres: Waryńskiego 15, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy