Trener piłki nożnej

Przeźmierowo gm. Tarnowo Podgórne
Oferta opublikowana04.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków
W Klub Sportowy Morena Przeźmierowo prowadzimy zajęcia dla zawodników w wieku 6-9lat w odpowiednio dobranych grupach wiekowych.
Aktualnie poszukujemy trenera do naszego Klubu.

Nasze wymagania:

-Posiadać dyplom lub chęć zapisania się na kurs Grassroots C
-Być dyspozycyjnym pomiędzy godzinami 16:00 - 18:00,
-Lubić pracę z dziećmi,
-Być osobą komunikatywną, kreatywną, uśmiechniętą i panującą nad emocjami,
-Cechować się wysoką kulturą osobistą oraz profesjonalnym podejściem.

To oferujemy;
-Objęcie własnej grupy treningowej,
-Treningi trzy razy w tygodniu + ewentualne mecze,
-Sprzęt niezbędny do przeprowadzania treningów,
-Możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem trenera,
-Możliwość wymiany doświadczeń i konspektów treningowych między trenerami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą to wyślij nam swoje CV!

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.