TOKARZ/OPERATOR CNC

Bielawa
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Strażacka 10, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Obsługa tokarek CNC (DMG) w tym: - bieżące utrzymanie ruchu obrabiarki (dobór narzędzi i parametrów skrawania, wymiana płytek itp.), - toczenie detali z metalu lub z tworzyw sztucznych na podstawie istniejących programów lub dostarczonej dokumentacji technicznej, - kontrola jakości wykonywanych detali. W miarę posiadanych umiejętności (lub po doszkoleniu) w razie potrzeby: - obsługa frezarek cnc. Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności, a także doświadczenia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: obsługa tokarek CNC, czytanie rysunków technicznych, operator-programista CNC

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : obsługa urządzeń pomiarowych [Inne] : Mile widziane dodatkowe umiejętności: - obsługa frezarek CNC, - obsługa oprogramowania CAD/CAM, - prawo jazdy kat. B. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: null

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Usługowe "AJM" Musiałkowski sp. j

Adres: Strażacka 10, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski, angielski

Wymagane dokumenty: Brak danych.