Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piotrkowska 20, 98-100 Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: -diagnozowanie potrzeb podopiecznych oraz planowanie indywidualnego i grupowego programu terapii dostosowanej do potrzeb Mieszkańców, -prowadzenie różnych form oddziaływania terapeutycznego, -realizacja terapii grupowej oraz indywidualnej, -prowadzenie dokumentacji terapeutycznej, -motywowanie Mieszkańców do udziału w terapii, rehabilitacji i leczeniu, -współdziałanie z zespołem terapeutyczno-opiekuńczym, -stałe monitorowanie zachowań Mieszkańców, -wykonywanie z Mieszkańcami zajęć o charakterze terapeutycznym

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: kurs instruktora terapii zajęciowej, Arteterapia

Pracodawca

Nazwa: Bogdan Grzegorz Waśniewski DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOśCI I ZARZĄDZANIA

Adres: Wczasowa 1, 98-100 Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV