Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Spacerowa 4, 57-402 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: a) organizowanie i prowadzenie treningów zgodnie z rozporządzeniem o domach środowiskowych oraz zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych w pracowni, b) praca w zespole wspierająco-aktywizującym i realizowanie jego ustaleń, c) planowanie indywidualnego i grupowego programu terapii dostosowanej do stanu zdrowia, potrzeb i zainteresowań osoby wspieranej, d) prowadzenie działań zmierzających do integracji społecznej i zawodowej, e) monitorowanie przebiegu terapii zajęciowej, systematyczne uzupełnianie obowiązującej dokumentacji, f) wykonywanie pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, g) czynny udział podległej pracowni w konkursach wewnętrznych oraz organizowanych przez inne instytucje, h) towarzyszenie uczestnikom domu w codziennych obowiązkach wynikających z planu zajęć, i) wspomaganie uczestników w komunikacji z otoczeniem, j) pobudzanie aktywności uczestników oraz ich opiekunów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Terapeuta zajęciowy*

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika terapeutyczna, pomaturalne/policealne, kierunek: terapia zajęciowa

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 3

Inne wymagania: co najmniej trzymiesięczne doświadczenie zawodowe polegające na realizacji usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi

Pracodawca

Nazwa: "NASZA NADZIEJA - STOWARZYSZENIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH"

Adres: marsz. Józefa Piłsudskiego 14, 57-400 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP