TECHNIK - ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Kielce
Oferta opublikowana06.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: wg.potrzeb

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Zakres zadań;diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii, usterek maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych, realizacja planów remontowych i konserwacyjnych,przeprowadzanie planowanych oraz wynikających z bieżących potrzeb kontroli i kontroli prewencyjnych,realizacja zadań z raportów BHP, 6S i planów dziennych zadań,realizacja technicznych zapotrzebowań produkcji w oparciu o platformę techniczną,wykonywanie drobnych prac naprawczych. Wymagania; wykształcenie techniczne elektryczne lub elektro-mechaniczne, znajomość dokumentacji technicznej, uprawnienia SEP (mile widziane), wiedza z zakresu napędów hydraulicznych i pneumatycznych (mile widziane). Pracodawca oferuje; zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę, atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+ premia) wypłacany miesięcznie, niezbędne narzędzia do pracy, bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, inicjatywy sportowe, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru,

Pracodawca

Nazwa: VIVE TEXTILE RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV