TECHNIK AUTOMATYK

Guben
Oferta opublikowana26.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gewerbestr. 10, 03172 Guben, Niemcy

Zakres obowiązków: - Zapewnienie maksymalnej technicznej gotowości operacyjnej i bezpieczeństwa pracy maszyn i urządzeń oraz technologii eksploatacji - Wdrażanie ulepszeń technicznych w użytkowanych obiektach produkcyjnych i urządzeniach operacyjnych - Wsparcie w planowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych w ramach budżetu w lokalizacji Guben - Dalszy strategiczny rozwój planowanych konserwacji - Kierowanie pracownikami wyznaczonymi przez przełożonego oraz wsparcie w szkoleniach i ob-boardingu - Testowanie instalacji elektrycznych - Tworzenie systemów i procesów standaryzujących procesy pracy oraz aktywne uczestnictwo w przygotowaniu i wdrażaniu działań ciągłego doskonalenia we wszystkich obszarach operacyjnych - Samodzielna realizacja prac projektowych - Współpraca z interfejsami CI, administratorem, zespołami produkcyjnymi, utrzymaniem ruchu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 47 000 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką roczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 30.06.2024

Wymagania konieczne

Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone studia na kierunku elektrotechnika i automatyka lub odbywanie szkolenie/dalszego kształcenia w celu uzyskania tytułu technika z uprawnieniami państwowymi w dziedzinie elektrotechniki Doświadczenie zawodowe Komunikatywna znajomośc języka niemieckiego (B1)

Pracodawca

Nazwa: JACK LINK'S - LSI - Germany GmbH

Adres: e-mailem: aplikacja Aplikuj pocztą: Jack Link's, LSI – Germany GmbH, Eyber Straße 81, 91522 Ansbach strona: https://www.arbeitsagentur.de/jobsuche/suche?angebotsart=1&was=10000-1195988736-S&id=10000-1195988736-S

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty