Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szewska 8, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Łączenie elementów składowych cholewek, wszywanie zamków.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Data zakończenia: 19.05.2027

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Umiejętność szycia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Koordynacja wzrokowo - ruchowa, logiczne myślenie, precyzyjność, terminowe wykonywanie powierzonych zadań, mile widziane zdolności manualne [Inne] : Praca w systemie zmianowym: 7:00-15:00 i 15:00-23:00 Liczba godzin w tygodniu: 40

Pracodawca

Nazwa: AP-1 CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.