Szlifierze odlewów żeliwnych w Niemczech okolice Dortmundu

Świnoujście / Zachodnie
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Opis oferty pracy:
Poszukujemy doświadczonych szlifierzy odlewów żeliwnych do pracy na terenie Niemiec (NRW) okolice Dortmundu - miejscowość Schwerte

Opis stanowiska:
Obróbka odlewów żeliwnych szlifierką pneumatyczną i dłutem

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku szlifierz odlewów żeliwnych
- Mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego (warunek niekonieczny)
- Gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
- Własny samochód (mile widziany)
- Samodzielność, dokładność, zaangażowanie / motywacja, niezawodność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- Pracę w pełnym wymiarze godzinowym
- Legalne zatrudnienie - niemiecka umowa o pracę
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
- Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w cenie 300 euro / miesiąc
- Odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

- Wynagrodzenie w zaleznosci od umiejetnosci ok. 2000 Euro netto / miesiąc (praca w systemie 1-zmianowym, 6:00 - 14:00, w pózniejszym czasie możliwość wprowadzenia 2 giej zmiany 14:00 - 22:00)

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy? Nie czekaj wyślij swoje CV.
Zapraszamy do przesyłania CV, skanów potwierdzających doświadczenie drogą elektroniczną poprzez formularz kontaktowy w ogłoszeniu.

W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: CV DE/2024.
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00.

Uwaga: ograniczona liczba kandydatów !!!