SZKOLENIOWIEC Z ZAKRESU MASAŻY

Kielce
Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahr / kadry i płace

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Al IX Wieków Kielc 8/24, 25-516 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: wg. oferty

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 04.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość masaży takich jak relaksacyjny, kobido, leczniczy, sportowy, tkanek głębokich, antycelulitysowy. Doświadczenie zawodowe: fizjoterapeuta, lub technik masażysta. Prowadzenie szkoleń z zakresu masażu.

Pracodawca

Nazwa: "AKADEMIA ZDROWIA" Izabela Łajs

Adres: Główna 81, 95-020 Justynów, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv