SZEF KUCHNI

Třinec
Oferta opublikowana28.08.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Průmyslová 1035, 73961 Třinec, Czechy

Zakres obowiązków: Koordynacja procesu przygotowywania posiłków, układanie menu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Liczba godzin w tygodniu: 37.5

Wynagrodzenie brutto: od 35 000 CZK

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.10.2023

Data zakończenia: 30.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne

Wymagania pożądne

Zawody: Szef kuchni (kuchmistrz)

Wymagania dodatkowe

Języki: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dobry stan zdrowia

Pracodawca

Nazwa: Třinecké gastroslužby, s.r.o.

Adres: email: Aplikuj tel.: 00420 558 534 822

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski, czeski

Wymagane dokumenty: CV (w temacie maila należy wpisać EURES: ŠÉFKUCHAŘI)