Stażystka/ Stażysta Digital Marketing

Praca Sezonowa
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracyzdalna
Wymiar etatuczęść etatu
Kim jesteśmy?
ADIC.pl to spółka technologiczna. Tworzymy i wdrażamy od 15 lat w branży Legal oraz FinTech autorskie rozwiązania do ogarniania pracy prawników. Obecnie również automatyzujemy takie zadania, których nikt nie chce wykonywać. Tak, tworzymy własne rozwiązania wykorzystujące Sztuczną Inteligencję, aby żyło się łatwiej i zostawało więcej czasu na przyjemności ;)

Kogo szukamy:
Do naszego zespołu, który w większości pracuje zdalnie poszukujemy stażystki/sty digital marketingu, osoby pełnej kreatywności i pomysłów, która będzie odpowiedzialna za realizację strategii marketingowej firmy w porozumieniu z innymi bardziej doświadczonymi członkami zespołu.

Czego oczekujemy:
Oczekujemy otwartości na poznawanie narzędzi, które będziesz promować, naszych autorskich systemów, które wdrażamy w branży Legal i FinTech.
Brzmi groźnie?
Spokojnie, otrzymasz pełne wsparcie i szkolenia, aby mieć solidne podstawy i argumenty do promowania naszych systemów.
Oczekujemy od Ciebie także inicjatywy i pomysłowości. Tak, chcemy, żebyś po okresie, gdy będziesz czerpać całymi garściami wiedzę o świecie branży Legal i czym jest digital marketing w tej branży, stał/stała się wulkanem pomysłów jak wykorzystać nasze przewagi konkurencyjne.
A jest ich sporo, więc będzie łatwo. ;)
Jesteśmy jedyną firmą w branży, która w swoich produktach wykorzystuje szeroką gamę narzędzi wyposażonych w Sztuczną Inteligencję.
A to najbardziej sexy temat w tej branży.

Czekamy na Ciebie, jeśli masz:
wykształcenie związane z marketingiem lub prawem i marketingiem, albo jesteś w trakcie studiów. Nie będzie to jednak warunek niezbędny, jeśli jesteś w stanie przekonać nas, że to Ty jesteś tą osobą.

Umiejętności miękkie:
  • Łatwo formułujesz myśli i przelewasz je na „papier”. To jest akurat dla nas must-have! Chcemy, aby Twoje pióro było gibkie, a CHAT GPT służył Tobie za pomocnika, nie przewodnika ;).
Więc, jeśli nie umiesz pisać tekstów, umiejętnie ich kompilować, albo wrzucasz wszystko do CHATA-GPT jak leci, to ta oferta na pewno nie jest dla Ciebie.
  • Jesteś osobą kreatywną i zdolną do generowania nowych pomysłów. Nie czekasz jedynie na realizację zlecanych zadań. Kreatywność to ta cecha, którą cenimy bardzo.
  • Doskonale komunikujesz się oraz umiesz pracować w zespole, ale najczęściej zdalnie. Współpraca z zespołem merytorycznym pomoże Ci w lepszym opracowywaniu materiałów promocyjnych;
  • Potrafisz działać z inicjatywą, nie boisz się głośno mówić o swoich pomysłach i masz dobre argumenty na to, że to dobry kierunek.
  • Nie masz tremy przed wystąpieniami publicznymi online- czasem trzeba będzie powiedzieć coś na webinarze do kamery;), a czasem na offlinie podczas konferencji prawniczej.
Umiejętności techniczne:
  • Umiesz korzystać z narzędzi do mailingu i automatyzacji, takich jak GetResponse
  • Umiesz korzystać z programów do prowadzenia webinarów np., Zoom, MS Teams
  • Masz podstawowe umiejętności tworzenia stron w technologii Wordpress
  • Canva must-have
  • Cup Cut must-have
  • Znasz Google Analytics 4, Google Search Console,
Miło będzie, jeśli znasz się na :
  • Google Tag Manager,
  • umiesz korzystać z Menedżera reklam Meta i Google
Jakie zadania stoją przed Tobą:
Jest to staż, więc przewidujemy, że trzy pierwsze miesiące pokażą nam nawzajem, czy pasujemy do siebie.
Oznacza to, że możesz zacząć wchodzić stopniowo w naszą branżę i wraz z rosnącym doświadczeniem zdobędziesz super moce jako digital marketingowiec w branży Legal oraz Fintech.
Więc na przykład może to być wymyślenie wspólnie tematu webinaru, jak np.: dlaczego prawnicy używający naszego systemu wykorzystującego Generatywną AI będą zarabiać lepiej?
I do tego tematu oczywiście wszystko trzeba przygotować.
Począwszy od lead magnetu, poprzez budowę Landing Page, przygotowanie shortu pokazującego jak wygląda praca z wykorzystaniem GEN AI, zbudowania miejsca zapisu na webinar, przygotowania newsletterów grzejących leady zapisujące się na newsletter, przygotowanie materiałów do social mediów promujących wydarzenie i robiących hałas wokół nas.
Innym razem będzie to przygotowanie w porozumieniu z dostawcami materiałów graficznych oraz organizatorami konferencji, naszego stoiska na konferencji prawniczej. Być może wymyślenie ciekawej angażującej w interakcję z naszym stoiskiem uczestników konferencji gry?
Jeśli wszystko powyżej będziesz realizować skutecznie, to na pewno staniesz się dobrze wynagradzanym członkiem naszego zespołu.

Co oferujemy:
Staż 3 miesiące z opcją dołączenia do nas na stałe i rozwijania się w digital marketingu w naszej branży.
Praca zdalna lub hybrydowa- jeśli jesteś z Trójmiasta.
Czasem będzie trzeba pojechać na konferencję prawniczą.
Elastyczny czas pracy- uwzględniamy, że możesz studiować i nie masz czasu zaangażować się na 100%. Dlatego bierzemy pod uwagę taki sposób pracy.
To może być umowa o pracę, ale również każda inna forma zatrudnienia.
Wynagrodzenie- przez pierwsze 3 miesiące minimalna krajowa, a potem to Ty zdecydujesz, ile chcesz zarabiać w zależności od zaangażowania, zdobytych umiejętności i wszystkiego tego jak wyżej.

Swoje CV wraz z wymaganymi klauzulami prawnymi wyślij na: Aplikuj
Napisz nam tekst tak na 500 słów, czemu tak jara Cię praca w Digital Marketingu dla Legal Techu. LOL.
Informacje o firmie