STAŻ DORADCA KLIENTA-ANALITYK

Toruń
Oferta opublikowana18.03.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: udzielanie informacji na temat działalności TFPK Sp. zo.o., prowadzenie korespondencji (poczta elektroniczna) z klientami funduszu, przyjmowanie wniosków o poreczenie, kompletowanie dokumentacji poręczeniowej, kontrola dokumnetów, wprowadzanie danych do systemu operacyjnego Funduszu, ocena wniosków o poreczenie składanych do Funduszu w oparciu o procedury ryzyka, wykonywanie innych czynności zleconych przez bezposredniego przełożonego oraz Zarząd Funduszu

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Data zakończenia: 07.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: FINANSE, KREDYTY

Uprawnienia: znajomość MS OFFICE, MS Excel

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dobra obsługa komputera, Office głównie Excel

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv