STARSZY KOORDYNATOR DS. MECHANIKI ELEKTRYCZNEJ

Galway
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wolfe Tone House, Father Griffin Rd, Galway, Irlandia

Zakres obowiązków: Ustalanie harmonogramu działań w związku z projektem. Koordynacja i zarządzanie realizacją wszelkich usług elektrycznych związanych z projektami budowlanymi – dbałość o terminowość realizacji usług, implementowanie i wykonywanie usług w sposób bezpieczny i wydajny oraz zgodnie z parametrami Programu Projektowego, Jakości, Środowiska i Kosztów. Wspomaganie procesu utrzymywania i rozwijania marki firmy poprzez sprawną realizację projektów opartych na wysokiej jakości i skutecznym zarządzaniu. Organizowanie regularnych spotkań dotyczących realizacji poszczególnych etapów projektów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 30 000 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką roczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 14.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), elektryczne, kierunek: inżynier elektryk/budowlany

Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Uprawnienia: bez nałogów

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy w branży elektryczno-mechanicznej – min. 5 lat, znajomość przepisów BHP, znajomość typologii budynków mieszkalnych. Znajomość obsługi komputera we wszystkich aplikacjach pakietu Microsoft Office, a także znajomość AutoCad i modelowania BIM. Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole, ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów, wysoka motywacja do pracy, doskonałe zdolności komunikacyjne, opanowanie i determinacja w dążeniu do celu, zdolność do harmonijnej pracy w warunkach stresu, dbałość o szczegóły, chęć podnoszenia kwalifikacji.

Pracodawca

Nazwa: J. J Rhatigan & Company

Adres: email do kontaktu: Aplikuj Doradca EURES: WUP Białystok, tel. 85 74 97 235

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny