SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNO-SPOŻYWCZYM

Babice
Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Grunwaldzka 35, 32-600 Babice, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa stoiska mięsnego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, preferowana umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy - pół etatu, praca w systemie dwuzmianowym (godziny pracy od6:00 do 12:00, od 12:00 do 19:00).

Pracodawca

Nazwa: "HAT-POL" HATŁAS SPÓŁKA JAWNA

Adres: Grunwaldzka 35, 32-600 Babice, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 694 986 891