SPRZEDAWCA W BRANŻY PIEKARNICZEJ

Königs Wusterhausen
Oferta opublikowana04.08.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wilhelm-Külz-Strasse 1, 15713 Königs Wusterhausen, Niemcy

Zakres obowiązków: - Sprzedaż wyrobów piekarskich i cukierniczych - Obsługa kasy - Obsługa klienta

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 14 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2023

Wymagania konieczne

Języki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Ukończone szkolenie na sprzedawcę-specjalistę mile widziane - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży wypieków, ale pracodawca zaprasza do aplikacji również osoby chcące się przebranżowić - Posiadanie książeczki zdrowia (Gesundheitszeugnis) - Chęć do pracy w sprzedaży, umiejętność doradzania klientom - Przyjazny i zadbany wygląd - Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca sprzedaż produktów

Pracodawca

Nazwa: Feinbäckerei Heider OHG

Adres: E-mail: Aplikuj Telefon: +49 3375 293863 Feinbäckerei Heider OHG Pan Oliver Heider Wilhelm-Külz-Strasse 1 15713 Königs Wusterhausen

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty