SPRZEDAWCA OFPR/24/0732 (S)

Tymbark
Oferta opublikowana24.04.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tymbark, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Wg programu stażu, praca od 9 do 17. Sklep ze sprzętem ogrodniczym.

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Data zakończenia: 14.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność praca przy komputerze

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie na staż EFS+II (dla osób spełniających jedno z poniższych kryteriów :długotrwale bezrobotnych zarejestrowanych w ewidencji PUP pow. 12 miesięcy, posiadających orzeczony stopień niepełnosprawności lub powyżej 50 roku życia). TEMMUZ D.Binda Tymbark 685, Kontakt do P.Karolina Binda 881 065 046. Sklep ze sprzętem ogrodniczym.