SPRZEDAWCA

Toruń
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Świętego Ducha 15, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: sprzedaż wyrobów pamiątkarskich, przyjmowanie towaru Miejsce pracy: Toruń - ul. Św. Ducha 15 - u. Przedzamcze 3

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 27,70 zł brutto/h + premia Liczba godzin pracy w miesiącu zróznicowana, w zależności od miesiąca praca sezonowa z możliwością przedłużenia

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagana znajomość języka obcego ( angielski, niemiecki lub inny)

Pracodawca

Nazwa: 1. PERŁA Manuela Zawadowska-Hellwig 2. FIRMA "PLUTOS" MANUELA ZAWADOWSKA-HELLWIG (wspólnik spółki cywilnej)

Adres: Strzelców 20/5, 81-586 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres: Aplikuj