SPECJALISTA PION OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH (PRACA W CENTRUM SZKOLENIA WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ W TORUNIU)

Toruń
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sienkiewicza 37, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: - dbanie o bezpieczeństwo ochrony informacji niejawnych w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu, w tym: przedstawianie pełnomocnikowi ds. OiN propozycji w zakresie zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa informacji niejawnych, zapewnienie fizycznej ochrony informacji niejawnych w Centrum, opracowywanie projektów dokumentów regulujących ochronę informacji niejawnych, prowadzenie szkoleń podstawowych i uzupełniających w zakresie ochrony informacji niejawnych z pracownikami i żołnierzami, informowanie pełnomocnika ds. OiN o przypadkach stwierdzenia naruszeń bezpieczeństwa. Praca w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu- kompleksy CSWOT w mieście Toruniu/Grudziądzu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 047 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 5 047,00zł brutto+ 10%premii + dodatek za wysługę lat Praca w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Pierwsza umowa na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony Równoważny system czasu pracy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: j. angielski (poziom średni), znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych oraz rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej w sprawie szczegółowych zadań pełnomocników ochrony w zakresie ochrony informacji niejawnych w jednostkach organizacyjnych podległych MON lub przez niego nadzorowanych; mile widziana znajomość zarządzeń Ministra Obrony Narodowej w sprawie szczególnego sposobu organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych oraz innych niż kancelaria tajna komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za przetwarzanie informacji niejawnych, sposobu i trybu przetwarzania informacji niejawnych oraz w sprawie doboru i stosowania środków bezpieczeństwa fizycznego do ochrony informacji niejawnych; bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint, Word, Excell; umiejętność publicznego przemawiania; poddanie się procedurze postępowania sprawdzającego do klauzuli tajne; cenimy logiczne myślenie, terminowość, systematyczność, samodzielność w organizacji pracy własnej, umiejętność współpracy w zespole oraz wysoką kulturę osobistą;

Pracodawca

Nazwa: 12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY TORUŃ/Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu

Adres: Sienkiewicza 37, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV proszę przesłać na adres Pracodawcy, 87-100 Toruń, ul. Sienkiewicza 37 z dopiskiem na kopercie "oferta pracy na stanowisko specjalisty POIN" CSWOT zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami