SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I ZAMOWIEŃ ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA POLSKIEGO

Hintersee bei Ueckermünde
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: An der Jagdwirtschaft 3, 17375 Hintersee bei Ueckermünde, Niemcy

Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy: - rejestracja oraz kontakt z klientami; - wsparcie przy realizacji projektów oraz przetargów; - utrzymywanie kontaktu z firmami zajmującymi się architekturą krajobrazu oraz sprzedawcami materiałów budowlanych; - przygotowywanie ofert; - przyjmowanie i wprowadzanie zamówień; - planowanie i organizowanie spotkań; - ogólne zadania administracyjne w biurze; - zakupy materiałów budowlanych na terenie Unii Europejskiej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 14 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Wymagania konieczne

Języki: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany, polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania pożądne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone szkolenie na stanowisko specjalisty ds. zakupów lub inne podobne. Biegła znajomość języka niemieckiego oraz polskiego (C1). Język angielski mile widziany. Umiejętność obsługi komputera. Dobra znajomość MS Office. Znajomość systemów CRM. Pożądana znajomość E-Commerce. Entuzjazm przy pracy z klienten. Praca zespołowa. Orientacja na klienta. Odpowiedzialność.

Pracodawca

Nazwa: trendy Herstellungs- und Vertriebsgesellschaft mbH

Adres: trendy Herstellungs- und Vertriebsgesellschaft mbH Frau Marion Gruber An der Jagdwirtschaft 3 17375 Hintersee bei Ueckermünde Mecklenburg-Vorpommern, Deutschland Telefon: +49 (39776) 259159 Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty.