SPECJALISTA DS. REHABILITACJI - MUZYKOTERAPEUTA W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ "DĄB" (NR 1076)

Białe Błota
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szubińska 87D, 86-005 Białe Błota, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Do szczegółowych zadań przede wszystkim należą: 1. Podejmowanie działań muzykoterapeutycznych skierowanych na usunięcie napięć psychofizycznych i korygowanie zaburzonych funkcji organizmu uczestników WTZ. 2. Prowadzenie zajęć z wykorzystaniem techniki aktywnej w oparciu o śpiew, grę na instrumentach oraz ruch przy muzyce. 3. Prowadzenie zajęć z wykorzystaniem techniki receptywnej w oparciu o słuchanie muzyki i relaksację. 4. Wdrażanie odpowiednich środków oddziaływania terapeutycznego poprzez techniki skojarzeniowe. 5. Wdrażanie Uczestników WTZ do obcowania z muzyką i sztuką oraz twórczej aktywności. 6. Prowadzenie zajęć terapeutycznych: grupowych i indywidualnych, zgodnie z opracowanym programem. 7. Prowadzenie treningu umiejętności społecznych i innych treningów związanych z profilem działalności. 8. Współorganizowanie czasu wolnego uczestników WTZ "Dąb", zgodnie z ich zainteresowaniami i upodobaniami. 9. Dbanie o bezpieczeństwo uczestników WTZ "Dąb" w trakcie zajęć. 10. Wdrażanie podopiecznych do samodzielnej, twórczej pracy. 11. Uczestniczenie w spotkaniach Rady Programowej. 12. Prowadzenie dokumentacji. 13. Współpraca z innymi pracownikami WTZ "Dąb". 14. Współorganizowanie imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych. 15. Prowadzenie obserwacji podopiecznych i sporządzanie dokumentacji o ich wynikach i postępach. WARUNKI PRACY: - umowa o pracę w wymiarze 1/2 etatu, - godziny pracy do uzgodnienia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 844 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: - wykształcenie wyższe o kierunku pedagogiczno-muzycznym, - obywatelstwo polskie, - zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych, - niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie, - nieposzlakowana opinia. Wymagania pożądane: - udokumentowane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, - umiejętność organizacji pracy i kreatywność, - komunikatywność, - empatia, - umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca

Nazwa: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Adres: Betonowa 1A, 86-005 Białe Błota, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: WYMAGANE DOKUMENTY: - list motywacyjny i CV, - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, - kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk do pobrania na stronie: BIP GOPS-u), - oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk do pobrania na stronie: BIP GOPS-u), - oświadczenie o zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych, o niekaralności oraz o nieposzlakowanej opinii, - klauzula rekrutacyjna (druk do pobrania na stronie: BIP GOPS-u). Osoby zainteresowane mogą składać wymagane dokumenty w zaklejonej kopercie z dopiskiem: "Nabór na stanowisko specjalisty ds. rehabilitacji - muzykoterapeuty w WTZ" w sekretariacie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białych Błotach ul. Betonowa 1a (1 piętro) lub przesyłać zeskanowane dokumenty na adres e-mail: Aplikuj w terminie do dnia 06.05.2024 r. do godz. 12.00. Wymagane dokumenty aplikacyjne muszą być podpisane przez kandydata a CV opatrzone klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)." O terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy Pana/Panią, że: Administratorem przetwarzanych Pana/ Pani danych osobowych jest: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Białych Błotach ul. Betonowa 1 A, 86-005 Białe Błota NIP 953-21-99-900; REGON: 953-21-99-900. Dodatkowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych mogą Państwo znaleźć na stronie: www.bip.gops.bialeblota.pl