SPECJALISTA DS. KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA

Łódź
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pomorska 41, 90-203 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: • koordynowanie na szczeblu wojewódzkim zadań dotyczących kształcenia zawodowego i ogólnego oraz przedsięwzięć dydaktyczno-wychowawczych, • sporządzanie sprawozdań, analiz i informacji z zakresu kształcenia ogólnego i zawodowego na potrzeby Komendy Głównej i Komendy Wojewódzkiej, • rozliczanie środków finansowych przeznaczonych na działalność kulturalno-oświatową i sportowo-rekreacyjną, • organizowanie i nadzorowanie konkursów w zakresie współzawodnictwa zawodowego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: jedna zmiana

Wynagrodzenie brutto: od 4 400

Opis wynagrodzenia: czasowe ze stawka miesięczna

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi

Adres: Pomorska 41, 90-203 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy