Specjalista ds. kadr i płac ze znajomością rachunkowości

Skierniewice
Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Opis oferty pracy

Firma Woj-Art Sp. z o.o. z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz projektowej zatrudni Kadrową/Księgową.

Obowiązki:

·obsługa kadrowo-płacowa pracowników (kompleksowe prowadzenie akt osobowych, przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych),

·nadzór nad obowiązkowymi badaniami lekarskimi pracowników, jak również nad szkoleniami BHP,

·prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, nadgodzin, urlopów, zwolnień lekarskich;

·naliczanie i sporządzanie list płac (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne), dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON, US przygotowywanie zestawień dotyczących płac,

·współpraca z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Bankami oraz innymi instytucjami

·wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,

·ogólne prace administracyjne i wsparcie działu księgowości,

·dekretacja dokumentów, kontrolowanie faktur pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich wprowadzanie do księgi głównej i rejestrów VAT,

·przygotowanie raportów na bieżące potrzeby Firmy oraz współpraca z innymi działami Spółki

Wymagania:

·min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kadrowo-płacowym/księgowym

·wykształcenie min. średnie ekonomiczne bądź pokrewne,

·dobrą znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych, rachunkowości oraz umiejętność praktycznej interpretacji przepisów,

·dobra komunikacja interpersonalna,

·dodatkowym atutem będzie znajomość procesów dot. zatrudnienia cudzoziemców

·dobra znajomość programu PŁATNIK, Programów pakietu Insert (Gratyfikant, Rewizor), Aga, oraz pakietu MS Office

·znajomość praktyczna różnych form opodatkowania oraz zasad pełnej księgowości/książki przychodów i rozchodów,

·skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji;

Oferujemy:

·Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę,

·świadczenia socjalne i dodatkowe ( m.in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna),

·rozwój kompetencji zawodowych

Możliwość zatrudnienia na niepełny etat.

Kwota wynagrodzenia dotyczy pełnego etatu.