Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC ORAZ OBSŁUGA SEKRETARIATU

ikona Wejherowo
ikona Dodano: 13.06.2022
ikona 3500 - 6000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Usługowa 14, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - naliczanie wynagrodzeń dla pracowników z umów o pracę i umów cywilnoprawnych - sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON - zgłoszenia do ubezpieczeń społecznych - dobra znajomość programu ksiegowego FAKT - obsługa PPK - korespondencja z firmami zewnętrznymi - rejestracja i organizacja wizyt gości oraz ich przyjmowanie - odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich, rejestracja korespondencji - monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych oraz biurowych - przygotowywanie pism, analiz, raportów i korespondencji dla przełożonych - dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - profesjonalne szkolenia - praca od 08:00 do 16:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie średnie - znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego oraz problematyki podatku dochodowego od osób fizycznych - doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym - znajomość MS OFFICE (Word, Excel) - doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu - mile widziana znajomość programu FAKT

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "EL-FORTE" SPÓŁKA CYWILNA ZBIGNIEW PLISZKA & SEBASTIAN MIOTK

Adres: Usługowa 14, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę P.H.U. EL-FORTE s.c., z siedzibą w Wejherowie przy ul. Usługowej 14, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko "specjalista ds. kadr i płac oraz obsługa sekretariatu"

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC ORAZ OBSŁUGA SEKRETARIATU
ikonaWejherowo
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "EL-FORTE" SPÓŁKA CYWILNA ZBIGNIEW PLISZKA & SEBASTIAN MIOTK