Specjalista ds. kadr i płac

Łódź
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Opis oferty pracy

Opis

Prywatna Firma Edukacyjna zatrudni kompetentną osobę na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac.

Obowiązki:

obsługa kadrowo - płacowa (ok 80 pracowników, na podst. KP); gromadzenie dokumentacji księgowej; sporządzanie deklaracji i sprawozdań; reprezentowanie firmy przed organami kontroli

Wymagania:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 letnie), wykształcenie kierunkowe, wysoka wiedza z zakresu Prawa Pracy i ubezpieczeń społecznych, kultura osobista i zaangażowanie, znajomość programu CDN Optima

Oferujemy:

stabilną pracę w firmie o długoletniej tradycji, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej, dofinansowanie szkoleń i nauki języków obcych, bonusy i wiele innych możliwości