Praca SPECJALISTA DS. ANALIZOWANIA TRANSAKCJI KREDYTOWYCH

Dodano: 14.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Specjalista ds. analizowania transakcji kredytowych

Miejsce pracy: Włocławek
Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy poszukuje SPECJALISTY DS. ANALIZOWANIA TRANSAKCJI KREDYTOWYCH do Centrali Banku we Włocławku

Podstawowy zakres obowiązków :
- analiza wniosków kredytowych oraz przygotowywanie rekomendacji decyzji kredytowych,
- przygotowywanie umów kredytowych, aneksów, umów zabezpieczeń,
- współpraca ze sprzedawcą w celu poszukiwania optymalnych rozwiązań zapewniających równowagę pomiędzy ryzykiem bankowym a oczekiwaniami klienta,
- obiektywna i trafna ocena ryzka kredytowego.

Od kandydatów oczekujemy :
- wykształcenia wyższego,
- doświadczenia na podobnym stanowisku,
- znajomości analizy kredytowej i ryzyka kredytowego,
- sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków, umiejętności analitycznych, rzetelności i umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy :
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
- prywatną opiekę medyczną,
- możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego,
- przyjazną atmosferę pracy.

Przebieg procesu rekrutacji:
I etap – przesłanie CV do 27 października 2021 r. na adres e-mail: Aplikuj w temacie maila wpisując „Analityk kredytowy”. Przesłane dokumenty muszą zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Kujawsko – Dobrzyński Bank Spółdzielczy z siedzibą we Włocławku, ul. Żabia 6 dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”
II etap – spotkanie rekrutacyjne w siedzibie Kujawsko-Dobrzyńskiego Banku Spółdzielczego z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za złożenie aplikacji.
Szczegółowa informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji: