SPECJALIŚCI BUDOWLANI

Tuchola
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 89-500 Tuchola 1, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Cieśle, Zbrojarze, Murarze Firma Budowlana poszukuje doświadczonych i wykwalifikowanych cieśli, zbrojarzy oraz murarzy do pracy na terenie Pomorza. Jeśli posiadasz umiejętności w jednej z tych dziedzin i poszukujesz stabilnego zatrudnienia, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy: Stabilność Zatrudnienia: Zapewniamy umowę o pracę lub umowę zlecenie, w zależności od Twoich preferencji. Nasza firma dąży do długotrwałej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu. Atrakcyjne Wynagrodzenie: Stawka wynagrodzenia sięga do 35 zł/h brutto, dostosowana do Twoich kwalifikacji i doświadczenia. Zakwaterowanie: Dbamy o komfort naszych pracowników. Zapewniamy możliwość zakwaterowania dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny w późniejszym czasie, jeśli to konieczne.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała, pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: umiejętność w zawodzie robotnik budowlany, Murarz-Tynkarz

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Pracodawca

Nazwa: SMART PEOPLE SP. Z O.O.

Adres: Onufrego Zagłoby 1, 81-577 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne