SPAWACZ W ALUMINIUM

Havelberg
Oferta opublikowana04.04.2019
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rathenower Str. 6, 39539 Havelberg, Niemcy

Zakres obowiązków: Pracodawca szuka doświadczonego spawacza w aluminium, umiejącego czytać rysunek techniczny z ważnymi uprawnieniami. Do zadań należy: *Spawanie elementów aluminiowych *Cięcie i przygotowanie materiału *Łączenie elementów konstrukcyjnych i konstrukcji spawanych *Spawanie konstrukcji według rysunku *Konserwacja maszyn *Cięcie profili, blach

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 100 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 18.08.2020

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: spawacz

Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: Doświadczenie w zawodzie wymagane, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Pracodawca

Nazwa: Kiebitzberg GmbH & Co.KG

Adres: Jobcenter Frau Marquardt Stadtseeallee 71 39576 Stendal Telefonnummer: +49 (39 37) 2 50 51 13 E-Mail Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV w języku niemieckim