Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Księdza Piotra Ściegiennego 264c, 25-116 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: wg. wniosku

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 7 500 do 9 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 04.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres obowiązków: Montaż i spawanie konstrukcji stalowych oraz zbiorników za stali węglowej, wykonywanie prac monterskich i ślusarskich na hali produkcyjnej, sczepianie elementów, spawanie metodą MIG MAG/TIG, praca na hali w pełnym wymiarze godzin, możliwość pracy w nadgodzinach, także soboty. Wymagania: doświadczenie w pracy na stanowisku Montera, Ślusarza lub Spawacza Mig MAG/TIG, umiejętność spawania konstrukcji stalowych i zbiorników metodą MIG MAG/TIG, dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy z rysunkiem technicznym, umiejętność sczepiania , warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych. Pracodawca oferuje: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 latna rynku polskim i zagranicznym, stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń, bardzo dobra warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne), atrakcyjny system premiowy (premie roczne, kwartalne), możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w Generali na preferencyjnych warunkach. Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach. CV proszę składać na Aplikuj lub kontakt telefoniczny: 509 67 66 63.

Pracodawca

Nazwa: ROLMEX Karol Misiuda

Adres: Księdza Piotra Ściegiennego 264c, 25-116 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv