Spawacz MAG / Finlandia.

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Spawacz MAG 135 - Finlandia.

Opis stanowiska
Praca za granicą: Finlandia,
Rodzaj pracy: pełny etat
Liczba wolnych miejsc: 2
Przedział wynagrodzenia:
dodatek wakacyjny (ponad 9%)
+ dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy

OPIS STANOWISKA:
Firma zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych oraz elementów spawanych dla przemysłu ciężkiego. Praca polega na spawaniu konstrukcji stalowych maszyn i urządzeń ze stali czarnej o grubości 10-35mm, metoda 135 MAG.

WYMAGANIA:
- Umiejętność czytania rysunków
- co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MAG 135
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy
możliwość regularnych zjazdów do Polski
w pełni wyposażone zakwaterowanie,
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
ubezpieczenie / Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.

D&D Invest
Helsinki, Finland.
www.scandinavianjob24.com
+358 400 - pokaż numer telefonu - (+WhatsApp)