Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: CHEŁMIŃSKA 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Spawanie i cięcie metali oraz ich stopów różnymi metodami, oraz lutowanie ich palnikiem gazowym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku spawa elementy dodając spoiwo, lub bez jego dodawania, w zależności od rodzaju wykorzystywanej technologii procesu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 155

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: 27,70 zł/h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG

Pracodawca

Nazwa: OK PROFI Oleksii Kostenko

Adres: CHEŁMIŃSKA 1, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.