Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Myśliwska 39, 59-101 Sobin, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - czytanie rysunku technicznego - czytanie WPS - szczepianie prostych konstrukcji na podstawie rysunku - obsługa suwnicy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Umiejętność spawania metodą MIG 131, MAG 135, Mile widziane uprawnienia spawalnicze.

Pracodawca

Nazwa: SPS INSCON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Myśliwska 39, 59-101 Sobin, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane zatrudnieniem w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: Aplikuj wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)". Jeżeli wyrażasz zgodę, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez naszą firmę, umieść dodatkowo w CV następujący zapis: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji". spsinscon.pl Działając na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informujemy, że: 1. Administratorem danych osobowych jest firma SPS INSCON Sp. z o.o. z siedzibą w Sobinie (59-101) przy ul. Myśliwskiej 39, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000519982, NIP: 6972312635. 2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy przez okres trwania danej rekrutacji oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłaś/eś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. 3. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. 4. Dane osobowe mogą zostać przekazane spółkom powiązanym z naszą firmą (np. spółce SPS Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu). 5. Masz prawo do: a) dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych, b) wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, c) cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: Aplikuj