sortowacz odpadów wielkogabarytowych

Łężyce gm. Wejherowo
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

„EKO DOLINA” Sp. z o.o. w Łężycach, Al. Parku Krajobrazowego 99, 84-207 Koleczkowo, NIP 5881834882 REGON 191 - pokaż numer telefonu - PKD 3821Z - przedsiębiorstwo specjalizujące się
w gospodarce odpadami zatrudni osoby na stanowisko:
Sortowacz odpadów wielkogabarytowych
Warunki zatrudnienia:
umowa na okres próbny 1 miesiąc z docelowym zatrudnieniem na czas nieokreślony w pełnym wymiarze czasu pracy. Praca na jedną zmianę w godzinach 6.00-14.00.
Zakres obowiązków:
- wysortowywanie surowców z odpadów wielkogabarytowych
- prace porządkowe, drobne prace naprawcze
Wymagania:
brak wymagań.
Oferujemy
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
dodatkowe benefity: system nagród, w tym coroczna nagroda na koniec roku, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do „wczasów pod gruszą” i świąt Bożego Narodzenia), możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia pracowniczego i opieki medycznej.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie curriculum vitae wraz z listem motywacyjnym na adres @ lub złożenie w Dziale Kadr firmy.
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 58-672-50-00 w. 21 lub kom. 662 - pokaż numer telefonu - .
Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzonego postępowania rekrutacyjnego, negocjacji oraz zatrudnienia.