Oferta opublikowana19.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Budziska 100, 28-232 Łubnice, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: 1. Montaż i towarzyszącym temu cięcie, układanie, łączeniem, szlifowaniem, wkręcaniem komponentów 2. Demontowanie instalacji, 3. Przeprowadzanie prac serwisowych, naprawa usterek, 4. Tworzenie różnego rodzaju wyrobów, dorabianie, dopasowywanie i wymienianie uszkodzonych części z zastosowaniem wiercenia, rozwiercania, odkręcania śrub, cięcia, piłowania, skrobania, docierania, gięcia, szlifowania oraz sprawdzanie poprawności działania urządzeń po naprawie 5. Przygotowywanie procesu obróbki skrawaniem 6. Odczytywanie rysunków technicznych 7. Kontrola jakości wykonywanych detali 8. Szlifowanie 9. Wiercenie otworów 10. Czyszczenie oraz konserwacja maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich, 11. Użytkowanie narzędzi zgodnie z wymogami racjonalnej eksploatacji narzędzi mechanicznych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 19.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej, praca w zespole, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, sumienność dokładność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji.

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 4

Pracodawca

Nazwa: Intech Energo Sp.J.

Adres: Budziska 100, 28-232 Łubnice, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV