Praca Serwisant

Czechowice-Dziedzice
Dodano: 01.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 3000 - 4600 zł / miesiąc

Serwisant

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Szukamy osoby chcącej poprowadzić dział serwisu w naszej firmie. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem maszyn do produkcji opakowań tekturowych.
Osoba, której szukamy nie ma sprecyzowanego miejsca pracy. Nasze maszyny są na zlokalizowane w całej Polsce.
Zakres obowiązków:

• rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i operacyjnych,
• doradztwo i diagnozy techniczne,
• montaże nowych urządzeń i instalacji,
• przeprowadzanie testów oraz pokazów maszyn
• budowanie i podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.
Nasze wymagania:

• znajomość budowy maszyn
• determinacja nieustannego rozwoju zawodowego,
• znajomość języka angielskiego (wymagane)
• wiedza z zakresu elektroniki, elektryki, mechaniki, robotyki, automatyki
• komunikatywność, zapał i duża energia do pracy,
• prawo jazdy
Oferujemy:
• pracę w innowacyjnej firmie, oferującej technologiczne rozwiązania z całego świata,
• stabilne zatrudnienie,
• elastyczny czas pracy,
• niezbędne narzędzia pracy,
• szkolenia w Polsce i za granicą,