ROZBIÓR, PRODUKCJA WĘDLIN, WĘDZONEK , KIEŁBAS

Malczyce
Oferta opublikowana22.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mickiewicza 37, 55-320 Malczyce, powiat: średzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Przygotowanie mięsa do spożycia i przetwórstwa, obróbka oraz klasyfikacja mięsa półtusz na elementy. Zatrudnienie od 01.06.2024 na czas nieokreślony Kontakt kandydatów z pracodawcą : Gabriel Dzierbicki Wysokość wynagrodz. 5200,00 na okres próbny 3 miesiące 71/3179119 m, do godz. 11:00 Justyna Nagórzańska Godzny pracy 5-13 Umiejętność : wymagana, szkoła(kursy, szkolenia w wymaganym zawodzie , staż po szkole

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, zasadnicze branżowe

Pracodawca

Nazwa: Zakład Masarski Gabriel Dzierbicki

Adres: Mickiewicza 37, 55-320 Malczyce, powiat: średzki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv