ROBOTNIK DROGOWY

Wełecz
Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wełecz, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: pomoc przy montażu barier energochłonnych oraz przy wykonywaniu oznakowania poziomego i pionowego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Wynagrodzenie brutto: od 4 242

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność obsługi elektronarzędzi (np. wkrętarka, klucz udarowy, szlifierka prosta, itp.), akceptacja pracy w delegacji, brak nałogów (typu alkohol, narkotyki), sumienność, odpowiedzialność, mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Kościuszki 60/205, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP