REFERENT/SEKCJA GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI - INFRASTRUKTURA

Rząska
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Krakowska 1, 30-901 Rząska, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Referent/Sekcja Gospodarki Nieruchomościami - Infrastruktura. Miejsce pracy: Rząska, ul. Krakowska 1.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 382 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze 4382,00 zł (brutto) + 10 % premii + wysługa lat liczona procentowo na podstawie przedstawionych świadectw pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik biurowy

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: mile w zakresie geodezyjnym/ budowlanym/ technicznym

Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole , znajomość programów CAD

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: wykształcenie średnia, znajomość obsługi w stopniu podstawowym programów CAD. Wymagania dodatkowe: wykształcenie kierunkowe w zakresie geodezyjnym/ budowlanym/ technicznym, znajomość obsługi w stopniu dobrym programów pakietu MS Word Excel, PowerPoint, umiejętność radzenia sobie w pracy pod presją czasu, zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność pracy zespołowej, zdolność logicznego i konstruktywnego myślenia.

Pracodawca

Nazwa: 35 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

Adres: Krakowska 1, 30-901 Rząska, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne: - życiorys curriculum vitae - list motywacyjny (wniosek o zatrudnienie, we wniosku proszę wskazać numer ogłoszenia, na które się aplikuje) - oświadczenie o niekaralności (wg wzoru) - podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych (wg wzoru) - poświadczenie bezpieczeństwa (w przypadku jego posiadania) - kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie (wg wzoru) - kserokopie świadectw pracy - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie - kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach Składanie aplikacji w Kancelarii 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Rząsce, ul. Krakowska 1. Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone aktualną datą i własnoręcznym podpisem kandydata. Więcej informacji dostępnych pod numerem: tel. 261 135 206, 261 135 122, 261 135 084 od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00- 14.00.