Recepcjonistka w gabinecie fizjoterapii i masażu

Pruszcz Gdański Nowy Pruszcz Praca Sezonowa
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaadministracja biurowa
Jesteśmy niedużym, 5 - osobowym Zespołem Fizjoterapeutów i Masażystów. Pracujemy w miejscu z klimatem (nie jest to typowy profil gabinetu w stylu przychodni).

Obecnie szukamy, do współtworzenia naszego Teamu, Recepcjonistki, z umiejętnością prowadzenia social mediów.

Jakie będą Twoje obowiązki:

• rejestrowanie i umawianie Pacjentów/Klientów na wizyty,
• rozliczanie wizyt Pacjentów/Klientów (odpowiedzialność kasowa),

• współprowadzenie social mediów (Ig, Facebook),

• nawiązywanie dobrych relacji i zapewnienie najwyższej jakości obsługi naszych Pacjentów/Klientów,

• promowanie usług, sprzedaż Voucherów (bardzo dobra znajomość naszych usług),

• obsługa kasy fiskalnej i terminala,

• obsługa komputera i urządzeń biurowych,

• dbanie o dobry wizerunek firmy,

• dbanie o czystość w poczekalni i miejscu pracy,

• dochowywanie ustalonych standardów pracy.

Oferujemy

• umowę zlecenia lub b2b (jesteśmy elastyczni). Po okresie próbnym, możliwa umowa o pracę,

• elastyczny grafik,

• atrakcyjne warunki pracy, rozwój zawodowy,

• przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

• pracę w ładnej, nowoczesnej recepcji,

• bonusy świąteczne, urodzinowe, spotkania integracyjne, stały rabat na nasze usługi, kawa, herbata, woda

• pełne zaplecze socjalne.

Nasze oczekiwania:

• gotowość do pracy 3-4 dni w tygodniu w zmianach: 2x 10.00 - 18.00, 1x 10.00 -15.00, 1x 15.00 - 20.00 (w przyszłości możliwy pełny wymiar godzin),

• miła aparycja, uśmiech,

• wysoka kultura osobista,

• wykształcenie średnie/wyższe lub w trakcie studiów,

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz umiejętność rozpoznania potrzeb Pacjentów/Klientów,

• umiejętność prowadzenia social mediów (Ig, Facebook),

• empatia i pozytywne nastawienie do ludzi,

• odpowiedzialność, cierpliwość,

• dobra organizacja pracy,

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

• etyka pracy, związana z zachowaniem przepisów RODO.

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem w formie pliku pdf. oraz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883), prosimy przesyłać na adres mailowy:

Uprzejmie informujemy, że po zapoznaniu się z wszystkimi dokumentami skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy,.
Agnieszka Szczepańska z Zespołem Anatomii Masażu.