RECEPCJONISTKA

Burg (Spreewald)
Oferta opublikowana07.09.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Am Waldrand 1a, 03096 Burg (Spreewald), Niemcy

Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy: - codzienny kontakt z goścmi; - witanie, meldowanie i wymeldowanie gości; - przygotowywanie faktur; - prowadzenie rozliczeń; - obsługa zapytań i rezerwacji; - praca w systemach Word, Excel oraz Fidelio Suite 8

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 08.09.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: Hotelarstwo

Języki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Zawody: Recepcjonista hotelowy (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie z zakresu hotelarstwa. Doświadczenie zawodowe jako recepcjonistka. Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym (B2). Znajomość programów Word, Excel, oraz Suite 8 Ophelia / Fidelio. Podstawowa wiedza nt. recepcji hotelowej. Gotowość do pracy w weekendy. Samodzielność, zadbany wygląd, kultura osobista.

Pracodawca

Nazwa: Hotel "Zum Leineweber" Ferienresidenz Louisenhof GmbH

Adres: Hotel "Zum Leineweber" / Ferienresidenz Louisenhof GmbH Frau Bochnig Am Waldrand 1a 03096 Burg (Spreewald) E-mail: Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem, certyfikaty.