Oferta opublikowana12.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Macieja Wierzbińskiego 50/A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: bieżąca obsługa recepcji, sporządzanie raportów, obsługa systemu rezerwacji, sprzedaż usług, współpraca z innymi działami w firmie, obsługa kawiarni, meldowanie i wymeldowywanie kuracjuszy, praca w porze nocnej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie: 4 mce, potem umowa na czas określony

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: łatwośc nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, badania sanitaro epidemiologiczne; inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Pracodawca

Nazwa: MODRZEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Macieja Wierzbińskiego 50/A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv