PRZEWODNICZĄCY SKŁADU ORZEKAJĄCEGO

Ostrowiec Świętokrzyski
Oferta opublikowana20.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Świętokrzyska 22, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: - Przeprowadzanie badań lekarskich, - wypełnianie ocen stanu zdrowia, - wydawanie orzeczeń dla osób niepełnosprawnych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 80 PLN

Opis wynagrodzenia: za wydanie jednego orzeczenia

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Lekarz - specjalista chorób płuc

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, specjalizacja: Lekarz - specjalista chorób płuc

Uprawnienia: Podstawowa obsługa komputera

Pracodawca

Nazwa: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Św.

Adres: Świętokrzyska 22, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -