PRZETWÓRCA OWOCÓW I WARZYW

Szczaworyż
Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 28-100 Szczaworyż 69, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Przyjęcie i dokonanie wstępnej obróbki owoców i warzyw zakupionych w czerwcu i lipcu, w celu ich ręcznego przetworzenia. Umowa zlecenie ze stawką godzinową 27,7 zł/h brutto, sugerowane godziny pracy- 11:00-19:00, ok. 160 godzin miesięcznie na okres dwóch miesięcy. Sysytem wynagradzania miesięczny, 4432 zł brutto/mc pod warunkiem przepracowania 160 h miesięcznie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 4 432 PLN

Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie ze stawką godzinową 27,7 zł/h brutto, sugerowane godziny pracy- 11:00-19:00, ok. 160 godzin miesięcznie na okres dwóch miesięcy. Sysytem wynagradzania miesięczny, 4432 zł brutto/mc pod warunkiem przepracowania 160 h miesięcznie

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 31.07.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pracodawca

Nazwa: Jerzy Tomf - P.P.H.U. "JUR i DAN"

Adres: 28-100 Szczaworyż 69, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.